Jak kupować?

Zrób zakupy już dzisiaj, a zapłać za nie dopiero za 30 dni, lub w ratach! kliknij tu i dowiedz się jak to działa  

Jak to działa 
 
 
 

Korzyści

 

 1. To my płacimy za zakupy, Twoje pieniądze zostają u Ciebie.
 2. Dzięki temu nie ominie Cię żadna okazja, ponieważ płacąc z "Kupuj Teraz, zapłać później" masz 30 dni na podjęcie decyzji czy płacisz za towar, czy go po prostu zwracasz.
 3. To nic nie kosztuje, nie pobieramy za tą usługę żadnych dodatkowych opłat.
 4. Masz do 30 dni na zwrot środków, a jeśli potrzebujesz, możesz odroczyć płatność o kolejne 30 dni za 5% wartości transakcji lub spłacić w ratach.
 5. Przyznajemy Ci dodatkowy limit, nawet do 5000 zł, który możesz wykorzystać na dowolne zakupy z "Kupuj teraz, zapłać później", ale nie musisz.
 6. Jeśli zdarzy się, że z jakiegoś powodu nie otrzymasz towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

 

 
 Najczęściej zadawane pytania
 
 
 1. Jakie dane muszę podać, aby skorzystać z płatności odroczonej „Kupuj teraz, zapłać później”?

  Do skorzystania z płatności „Kupuj teraz, zapłać później” wystarczą Twoje podstawowe dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.

 2. Czy to coś kosztuje?

  Nie. Korzystając z płatności „Kupuj teraz, zapłać później” masz 30 dni za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat – płacisz tylko za wartość zamówienia. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł.

 3. Co jeśli nie spłace w ciągu 30 dni?

  Nic takiego, nie martw się. My na pewno poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie płatności. W przypadku kiedy kwota zakupów nie przekracza 500 zł zawieramy ze sklepem, w Twoim imieniu, umowę sprzedaży towaru. Jeśli nie wyrobisz się z zapłatą w ciągu 30 dni od daty zakupu, naliczamy ustawowe odsetki za opóźnienie w wysokości 12% w skali roku. W przypadku kiedy kwota zakupów przekracza 500 zł oferujemy opcję rozłożenia na raty, dobieraną indywidualnie. Koszt miesięczny dla Ciebie wynosi wtedy: dla 3 rat – 4%, dla 6 rat – 3%, dla 12 rat – 1,75%.

  Jeśli kwota finansowania wynosi poniżej 1000 zł i nie masz możliwości spłaty w 21 lub 30 dni, zawsze możesz odroczyć okres spłaty o kolejnych 30 dni, a jedyny koszt jaki ponosisz to 5% wartości transakcji. Dzięki temu rozwiązaniu na spłatę finansowania masz nawet do 60 dni! Pamiętaj, że odroczenie spłaty obowiązuje tylko dla pierwszego finansowania do 1000 zł w ramach przyznanego limitu. Jeżeli pierwsze finansowanie będzie na wyższą kwotę wówczas w grę wchodzi wyłącznie rozłożenie na raty. Jeżeli pierwsze finansowanie jest niższe np. 200 zł, wówczas już drugie finansowanie na 200 zł w ramach tego samego limitu będzie rozłożone na raty.

 4. Czy to jest bezpieczne?

  Oczywiście. Gwarantujemy, że wykorzystujemy najbezpieczniejsze metody szyfrowania informacji.

 5. W jaki sposób płacę za zamówienie?

  Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta na stronie kupujteraz.pl, gdzie może się zalogować i zobaczysz wszystkie niezbędne informacje i tam też, korzystając z szybkich przelewów online, możesz dokonać zapłaty za zakup. Możesz również zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym. Numer konta do wpłaty znajdziesz w zawartej z nami umowie


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Flexypay sprawdź!
Sklep internetowy Shoper Premium