Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 301,00 zł.
Wersje językowe
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu bezprzewodowego głośnika bluetooth?
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu bezprzewodowego głośnika bluetooth?

Jak wybrać głośnik?

Niezależnie od budżetu, który chcemy przeznaczyć na zakup głośnika, należy sprawdzić poniższe elementy, by być świadomym/ą dokonywanego zakupu. 

 • Sposób komunikacji: najczęściej spotkamy komunikację właśnie via Bluetooth, lecz możliwe opcje to również moduł Wi-Fi oraz AirPlay - które jest dedykowane urządzeniom firmy Apple.

Najbardziej uniwersalnym wyborem będzie bluetooth, gdyż dzięki niemu z naszym głośnikiem będa mogli połączyć się również nasi znajomi.

 • Jakość dźwięku: 
  • Warto sprawdzić, czy urządzenie posiada subwoofer, który odpowiada za niskie tony - jeśli głębia basu jest ważna, to warto by urządzenie miało subwoofer na wyposażeniu.
  • Moc - przenośne głośniki są niewielkich rozmiarów i zwykle ich moc oscyluje w przedziale 3-20W, lecz zdarzają się i mocniejsze.
 • Zasilanie - głośniki zasilane mogą być na różne sposoby, np.:
  • Z sieci - głośnik podłączany jest do gniazdka. Mobilność jest ograniczona, ale jeśli zamierzamy korzystać z głośnika w kuchni, czy w garażu, to jest to dobre rozwiązanie.
  • Z akumulatora - dzięki wewnętrznej (ładowanej) baterii mobilność urządzenia jest wysoka, lecz należy potwierdzić, czy czas pracy na akumulatorze będzie dla nas wystarczający.
 • Złącza
  • 3.5mm - popularny “Jack” - warto by urządzenie było wyposażone w to najpopularniejsze złącze
  • Karta SD - czasem możemy potrzebować zgrać na kartę Micro SD czy SD naszej ulubionej muzyki i odtworzyć ją bezpośrednio z urządzenia, bez pośredniczącego telefonu komórkowego czy komputera - dzięki temu rozwiązaniu możemy odtwarza ulubioną muzykę również będąc offline
  • Micro USB - to złącze pozwala podłączyć telefon bezpośrednio do głośnika i ładować.

Wytrzymałość urządzenia

Niezwykle ważne jest by urządzenie długo nam służyło, więc należy zadać sobie pytanie: gdzie będę używać głośnika najczęściej? 

Jeśli głośnik zwykle będzie leżał na półce, z której raczej nie spadnie i nie zostanie pochlapany, to możemy kupić urządzenie “delikatniejsze”. Jeśli jednak będziemy często się z urządzeniem przemieszczać, używać go na dworze to koniecznie należy wybrać urządzenie wodoodporne i odpowiednio wzmocnione.

Dodatkowe wyposażenie

Niektóre urządzenia są wyposażone dodatkowo:

 • Pamięć wewnętrzna - dzięki niej muzykę można zapisać bezpośrednio na urządzeniu - rozwiązanie podobne do karty SD
 • Ekran - może wyświetlać informację o aktualnie odtwarzanym utworze
 • Pilot - pozwala na zdalne sterowanie głośnikiem (głośność, utwór)
 • Radio FM - może być wygodne dla osób, których telefon komórkowy nie posiada radia

Na EasyBuy.pl znajdziesz głośniki bezprzewodowe na każdą kieszeń.

Już za 29,55 zł można nabyć ESPERANZA GŁOŚNIKI BLUETOOTH ESPERANZA FOLK EP126KB

Urządzenie wyposażone jest w jeden głośnik o mocy 3W, baterię o pojemności 800 mAh. Bluetooth 4.1, MicroSD, USB, USB (a) zasilające (5V/1.5A), Czytnik kart pamięci, Maksymalny zasięg: 10 m, Radio FM, co czyni je bardzo uniwersalnym głośnikiem bezprzewodowym.

Za 154,98 zł można nabyć wodoszczelny głośnik SOUNDCORE ANKER ICON MINI2 CZARNY

Głośnik wyposażony jest w Bluetooth 4.2., moc 6 W, a na zasilaniu akumulatorowym może pracować do 15 godzin. Najważniejszą jego cechą jest jednak zdecydowanie wodoodporność, co może mieć ogromną wartość, jeśli zamierzamy słuchać muzyki na dworze.

Godny uwagi jest również BLAUPUNKT GŁOŚNIK BLAUPUNKT BT40BB (219,92 zł). Jest to bardzo solidny głośnik - waży aż 1,51 kg, a jego akumulator ma pojemność 3000 mAh. Dzięki tym cechom oraz głośnikom stereo o mocy 6,5 W jest to bardzo interesujący model.

Jeśli chcesz poznać pozostałe i porównać więcej głośników bezprzewodowych dostępnych na EasyBuy, zajrzyj tutaj: głośniki bezprzewodowe.


Zrób zakupy już dzisiaj, a zapłać za nie dopiero za 30 dni, lub w ratach!

Więcej: https://nieczekaj.kupujteraz.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Flexypay sprawdź!
Sklep internetowy Shoper Premium